Kurumsal - Köksal Ünal Resmi Web Sitesi
more_vert

Köksal Ünal

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı

Köksal Ünalclose

Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal ÜNAL, 6 yıl önce girdiği sektörde fark yaratan hizmet anlayışıyla dikkat çeken işlere imza atıyor.

Klasik emlakçı anlayışının dışında çok farklı bir vizyonla hareket ederek başarıya nasıl ulaştığını anlatan Ünal, kurumsal emlak ofisleri ile çalışmanın önemini vurgulayarak, "Herkesin mutlaka bir emlak danışmanı olmalı" diyor.

Köksal Ünal, 1977 yılında Ankara’da doğdu. 2006 yılında evlendi. Ünal çiftinin Yağız Baran ve Yiğit Bora adında iki çocukları var. Tüm eğitim hayatı Ankara’da geçen Ünal ticaret hayatına 1992 yılında ailenin kuyumcu dükkanında başladı. Değerli taşlar konusunda uzmanlık kazandı. Bir yandan kuyumculuğu sürdürürken, diğer yandan arsa alım satımı yaptı.

Köksal Ünal, 2003 yılında Bursa ziyareti esnasında oluşan bir fikir ile Bağlıca'da ki arsaları üzerine öğrenciler için üniversiteye yakın evler inşa etmeye karar verdi. İnşa edilen öğrenci evleri 2004 yılından beri öğrenci evlerimiz aktif olarak çalışıyor. Ünal, belediyeyi de bölgenin gelişmesi için teşvik etti. Şu an bu bölgede onlarca yatırım bitti ve yenileri ekleniyor.

Ünal, 2010 yılına gelindiğinde, emlak sektörünün öncü kuruluşlarından Eskidji’nin Ankara Merkez Bölge Ortaklığını aldı. Sektörde sağladığı güven ve yeni bir vizyonla birbiri ardına başarılar elde eden Köksal Ünal, 6 aylık cirosu sadece 6 bin lira olan ofisi kısa sürede zirveye taşıdı. 2010 yılında Eskidji’nin Bağlıca Ofisini, 2011’de de Hoşdere Ofisini açan Ünal, 2011 yılında "Örnek Ofis" Ödülü’nü elde ederken, 2013 yılında "En Başarılı Ekip" Ödülü’nü aldı. Satışta Eskidji’nin 2012 Türkiye İkincisi, 2013-2014 ve 2015 ‘ de Türkiye Birincisi oldu.

2016 yılında da birinciliğini koruyan Ünal, 2016 ve 2017 yıllarında çok kazanan gelir dalından, gayrimenkul müzayedelerine müşteri yönlendirme oranı en yüksek ofis ödülüne kadar 12 farklı dalda ödül aldı. Kurulduğu yıldan bugüne kadar her yıl farklı dallarda aday gösterilen Köksal Ünal toplamda 35 ödüle sahip.

 

 

Köksal Ünal yönetimindeki Eskidji Ankara Merkez Bölge Ortaklığı, klasik emlakçı anlayışının dışında bir vizyonla “emlak müşavirliği” gibi hizmet veriyor. Talep edildiğinde mimar, iç mimar ekibi ve hukuk bürosu da müşterilere danışmalık yapıyor. Yapısız daireler için 3D görüntüler hazırlanıp sunuluyor. Alıcı beğenip onay verirse, yenileme çalışmaları ve dekorasyon yapılarak, emlak anahtar teslimi veriliyor.

Yeni projelerden ev almak isteyenler de, prim yapacak projelerden, müteahhitlik firmalarının finansal yapısına, yapıların bitiş sürelerinden donanımlarına kadar bilgi sahibi olarak “güven” duygusuyla hedeflerine ulaşabiliyor.

“Güven olmazsa ticaret de olmaz” anlayışı temelinde müşterilerini karşılayan Eskidji’de, gayrimenkul ile birlikte adeta mutlu bir geleceğin de tapusu hazırlanıyor.

Sadece ticaret hayatıyla değil sosyal sorumluluk anlayışı ile de hayatına devam eden Ünal, aşağıdaki kurum ve kuruluşlarda da görev almıştır :

  • Etimesgut Sanayici ve Yatırımcı İşadamları Dernek Başkanı
  • Birleşik Müteahhitler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi
  • Etimesgut Emlak Müşavirleri Derneği Başkan Yardımcısı
  • Etimesgut İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
  • Ankara Genç İş Adamları Derneği Üyesi
  • Ankara Fenerbahçeli İş Adamları ve Yöneticiler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi
  • Fenerbahçe Kongre Üyesi

 

5.3139 TL

6.0270 TL

229.443 TL